JemyJemy

O NAS,
OD kuchni

IDEA

Zanim stworzyliśmy dla Ciebie JemyJemy przeprowadziliśmy wiele rozmów i badań. Poznaliśmy bardzo dokładnie przepisy na pyszne dania. Te nasze, polskie i te, które smakują Ci najbardziej z kuchni całego świata. Każdą naszą decyzję o produkcji gotowego dania poparliśmy dogłębnymi badaniami nad smakiem. To wszystko po to, aby zobaczyć uśmiech zadowolenia, kiedy jesz JemyJemy.

Inspiracja

Inspiracja

Wiemy, że na co dzień łączysz wiele zadań i często nie masz czasu na gotowanie posiłku. Chcesz korzystać z gotowych posiłków, a równocześnie chcesz aby były one zdrowe, pożywne i smakowały jak domowe. Inspirowani rosnącą potrzebą sięgania po dobrej jakości produkty, stosujemy w naszej kuchni proste składniki oraz smaki znane i lubiane w polskich domach.

Jakość

Jakość

Każdy z naszych produktów, zanim trafi na półkę sklepową, przechodzi badania w niezależnym laboratorium. Później nasz dział jakości nieustannie czuwa przy jego produkcji. Przy dobieraniu składników wspiera nas zespół pracujący w archiwum przypraw, w którym przez niemal 30 lat pracy zebraliśmy ponad 200 próbek różnych surowców. Tutaj też codziennie sprawdzana jest jakość nowych dostaw, aby każdy składnik spełniał wysokie standardy jakościowe, jakie przez lata wypracowaliśmy. Dopiero, gdy przejdą one test, są dodawane do produktów i dań.

Produkcja

Produkcja

Kiedy upewnimy się, że mamy gotową recepturę, rozpoczyna się proces produkcyjny. Panują tu stałe i konsekwentnie przez wszystkich przestrzegane zasady. Ważna jest jakość, higiena i bezpieczeństwo żywności. Stosujemy standardy jakości IFS, BRC oraz ISO. Mamy również wdrożony system HACCP. Każdy etap produkcji znajduje się pod nadzorem naszego zespołu, który nieustannie kontroluje cały proces i dba o to, by przebiegał on według odpowiednich procedur. Sprawdzamy też samodzielnie szczelność opakowań i gramaturę. Część składników dozujemy ręcznie - tak, żeby w każdym opakowaniu znajdowała się odpowiednia ilość dodatków, takich jak ryż, makaron czy kawałki sera.

Rozmowa

Rozmowa

Koncepcje na nową potrawę rodzą się podczas zespołowej rozmowy. Mamy ich mnóstwo, bo uczestniczymy w wielu inspirujących wydarzeniach kulinarnych i warsztatach. Wracamy z nich z głową pełną pomysłów. A dodatkowo często przynosimy inspiracje z własnych domów, w których też gotujemy i szukamy nowych smaków. Kolejnym krokiem jest przygotowanie receptury i testowanie jej w naszej firmowej kuchni. Każdy z nas próbuje, ocenia, sugeruje zmiany wpływając tym samym na ostateczna recepturę.

kuchnia

Nasza kuchnia

Sercem naszej firmy jest prawdziwa, domowa kuchnia. Tutaj, każdego dnia – od ponad 20 lat - pochylamy się nad udoskonalaniem obecnych i tworzeniem nowych receptur. Dbamy przy tym o to, by zaspokoić różne upodobania i gusta. Robimy to z pasją i pełnym zaangażowaniem tak, jak byśmy zaprosili Cię na obiad. Posiłek JemyJemy jest przyjemnością!

Jemy!

Jemy!

Efektem tego długiego i precyzyjnego procesu przygotowań są pyszne, gotowe do podania, dania JemyJemy. Ich podróż kończy się, kiedy je podgrzewasz, przelewasz do swojego ulubionego talerza i uśmiechasz czując ich pyszny smak!

Gdziekupisz
JEMYJemy?

Zupy JemyJemy kupisz w najpopularniejszych sieciach sklepów spożywczych w Polsce oraz w Twoim lokalnym sklepie!

KUP NAKup na Allegro
  • Kaufland
  • Auchan
  • Carrefour
  • E.Leclerc
  • Intermarche
  • Dino
  • Makro
  • Selgros
  • Netto
  • Aldi

Używamy plików Cookies w celach właściwej optymalizacji działania strony internetowej, Dowiedz się więcej

Rozumiem